XenForo 2 Temaya gece ve gündüz seçeneği ekledim fikirleriniz lazım :)

ADANALI

Flatkolik.Net
Moderatör
Web Sitesi
www.flatkolik.net
Görünüm ve diller sekmesi altından Temalar seçeneğine tıkladım. Tema ekle butonuna tıkladım, ana tema kullandığım dark temayı seçerek başlık ve açıklasını yazdım kaydet diyerek bir tema oluşturdum. Yeni oluşturmuş olduğum temayı beyaz temaya çevirmeye çalıştım elimden geldiğince ne kadar başarılı oldu bilmiyorum ama artık olduğu kadar :D

Temayı tamamen beyaz renklere editledikten sonra.

PAGE_CONTAINER şablonunda

Dark temasından beyaz temaya geçiş için alttaki kodu dark temama ekledim.

Kod:
                    <a href="{{ link('misc/style', null, {
                                    'style_id': 4, '_xfRedirect': $redirect, 't': csrf_token()
                                }) }}
                    " class="p-navgroup-link p-navgroup-link--iconic" title="Gündüz Modu">
                    <i class="fa fa-sun-o" aria-hidden="true"></i></a>
Beyaz temadan dark temasına geçiş içinde beyaz temanın PAGE_CONTAINER şablonun alttaki kodu ekledim.

Kod:
                                    'style_id': 3, '_xfRedirect': $redirect, 't': csrf_token()
                                }) }}
                    " class="p-navgroup-link p-navgroup-link--iconic" title="Gece Modu">
                    <i class="fa fa-moon-o" aria-hidden="true"></i></a>
Kodlarda bulunan 'style_id': 4, ' bu id' leri kendi tema id' lerinizle değiştirmeniz gerekmektedir. Umarım anlatabilmişimdir. :)

ADANALI

Flatkolik.Net
Moderatör
Web Sitesi
www.flatkolik.net
Eklentilik bir durum yok temayı ayarlamak mühüm olan :) belki farklı bir formülü vardır tam olarak bilmiyorum ama araştırmalarıma göre şuan için bu şekilde yapılıyor :)

vurucu

Üye
Web Sitesi
modifiye.biz
Görünüm ve diller sekmesi altından Temalar seçeneğine tıkladım. Tema ekle butonuna tıkladım, ana tema kullandığım dark temayı seçerek başlık ve açıklasını yazdım kaydet diyerek bir tema oluşturdum. Yeni oluşturmuş olduğum temayı beyaz temaya çevirmeye çalıştım elimden geldiğince ne kadar başarılı oldu bilmiyorum ama artık olduğu kadar :D

Temayı tamamen beyaz renklere editledikten sonra.

PAGE_CONTAINER şablonunda

Dark temasından beyaz temaya geçiş için alttaki kodu dark temama ekledim.

Kod:
                                    'style_id': 4, '_xfRedirect': $redirect, 't': csrf_token()
                                }) }}
                    " class="p-navgroup-link p-navgroup-link--iconic" title="Gündüz Modu">
                    <i class="fa fa-sun-o" aria-hidden="true"></i></a>
Beyaz temadan dark temasına geçiş içinde beyaz temanın PAGE_CONTAINER şablonun alttaki kodu ekledim.

Kod:
                                    'style_id': 3, '_xfRedirect': $redirect, 't': csrf_token()
                                }) }}
                    " class="p-navgroup-link p-navgroup-link--iconic" title="Gece Modu">
                    <i class="fa fa-moon-o" aria-hidden="true"></i></a>
Kodlarda bulunan 'style_id': 4, ' bu id' leri kendi tema id' lerinizle değiştirmeniz gerekmektedir. Umarım anlatabilmişimdir. :)
üstad PAGE_CONTAINER da nereye ekledin acaba ben nereye eklediysem tema bozuldu

Bizi sosyal sitelerde takip edin

Üst Alt