XenForo 1 Xenforo 2.0 Teması

vurucu

Üye
Web Sitesi
modifiye.biz
Supersin kardesim.. bu arada ilk paylasildiginda konu iceriklerinde kaymalar vardi bu versiyonda giderilmis halimidir hocam... gerci sabaha kurar birebir test ederim auan mobilim

vurucu

Üye
Web Sitesi
modifiye.biz
Eyvallah :D bro emeklerinize saglik

selamlar bu temayı demo sitemde kurmayı denşyorum fakat /public_html/forumm/library/XenForo/Template/Compiler.php on line 991 hatası veriyor sorun free hosting diye olabilirmi acaba henüz kendi sitemde denemedim ama demods bu hatayı alıyorum

XDinc

Moderatör
Eyvallah :D bro emeklerinize saglik

selamlar bu temayı demo sitemde kurmayı denşyorum fakat /public_html/forumm/library/XenForo/Template/Compiler.php on line 991 hatası veriyor sorun free hosting diye olabilirmi acaba henüz kendi sitemde denemedim ama demods bu hatayı alıyorum
Temayı yüklemeye çalıştığın xenforo sürümü eski demeye çalışıyor sana :)...
Bu tema 1.5.12 ile uyumludur.

vurucu

Üye
Web Sitesi
modifiye.biz
:D:D eee hocam biz cortladik o zaman .. benim kendi sitemde kullandigim surumde ayni...
Peki simdiki kullandiginiz postbiti benim siteme uyarlayabilirmiyiz hocam mobil deki gorunumu de dahil olmak uzere. Bari teselli ikramiyesi olurdu...

XDinc

Moderatör
:D:D eee hocam biz cortladik o zaman .. benim kendi sitemde kullandigim surumde ayni...
Peki simdiki kullandiginiz postbiti benim siteme uyarlayabilirmiyiz hocam mobil deki gorunumu de dahil olmak uzere. Bari teselli ikramiyesi olurdu...
Posbit alanı için uygulama yapabiliriz.
@MySimS3k® bu talebinizi gördüğünde gerekli olan şablon değişikliklerini sizinle paylaşır.

MySimS3k®

Yönetici
Admin
Web Sitesi
xenforotr.com
Posbit alanı için uygulama yapabiliriz.
@MySimS3k® bu talebinizi gördüğünde gerekli olan şablon değişikliklerini sizinle paylaşır.
Buyrun güle güle kullanın :)

XenForoTR 2017 Style Postbit - User User İnfo

Bizi sosyal sitelerde takip edin

Üst Alt