XenForo 2 Yardım Menüsüne Font Awesome İkonları Ekleyin

Kullanıcı Değerlendirmesi
5.00 Oylama

MySimS3k®

Yönetici
Admin
Web Sitesi
xenforotr.com
Yardım Menüsüne Font Awesome İkonları Ekleyin
Merhaba arkadaşlar bugün sizlere yardım menüsünüe nasıl fontawesome ikonları ekleyebileceğinizi göstereceğim.​
Kullandığınız temanın extra.less şablonuna aşağıdaki kodları ekleyin​

CSS:
.p-body-sideNavContent a[href*="/yardim/smilies/"]:before{ font-family: "FontAwesome"; padding-right: 5px; content: "\f118" }
.p-body-sideNavContent a[href*="/yardim/bb-codes/"]:before{ font-family: "FontAwesome"; padding-right: 5px; content: "\f121" }
.p-body-sideNavContent a[href*="/yardim/trophies/"]:before{ font-family: "FontAwesome"; padding-right: 5px; content: "\f091" }
.p-body-sideNavContent a[href*="/yardim/cerezler/"]:before{ font-family: "FontAwesome"; padding-right: 5px; content: "\f0c1" }
.p-body-sideNavContent a[href*="/yardim/kurallar/"]:before{ font-family: "FontAwesome"; padding-right: 5px; content: "\f05a" }

.p-body-content .block-textHeader a[href*="/yardim/smilies/"]:before{ font-family: "FontAwesome"; padding-right: 5px; content: "\f118" }
.p-body-content .block-textHeader a[href*="/yardim/bb-codes/"]:before{ font-family: "FontAwesome"; padding-right: 5px; content: "\f121" }
.p-body-content .block-textHeader a[href*="/yardim/trophies/"]:before{ font-family: "FontAwesome"; padding-right: 5px; content: "\f091" }
.p-body-content .block-textHeader a[href*="/yardim/cerezler/"]:before{ font-family: "FontAwesome"; padding-right: 5px; content: "\f0c1" }
.p-body-content .block-textHeader a[href*="/yardim/kurallar/"]:before{ font-family: "FontAwesome"; padding-right: 5px; content: "\f05a" }

SONUÇ;

xenforo2_yardim_menusu_ikonlari.png

Bizi sosyal sitelerde takip edin

Üst Alt