XenForo Destek, Eklenti ve Tema Geliştirme ve Paylaşım Platformu

Çalışmalarınıza, sorunlarınıza destek ve çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz! XenForo konusunda uzman ekibimiz ile 7/24 yanınızdayız. Sizde bu ailenin bir üyesi olmak için kayıt olmanız yeterli.

Yanıtlandı Code TAB Sorunu

• Konuyu başlatan uysal027
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kullanıcı Değerlendirmesi
5.00 Oylama
U

uysal027

Üye
Online Süre
0
Bana sordugu tema çok güzelmiş diğer kısmı anlamadım bile copriyth delete felan.
Ben tema güzel demesine evet dedim ve teşekkürlerimi ilettim. Ayrıca xenforo bu temayı kurarken xfden anlamıyordum bile kurdum bi kaç ayar yaptım ve site ile ilgilenmedim bile coprit. Yazısı vs yokturdu bile

ahmeetsn

ahmeetsn

Moderatör
Online Süre
15Dak.
Bana sordugu tema çok güzelmiş diğer kısmı anlamadım bile copriyth delete felan.
Ben tema güzel demesine evet dedim ve teşekkürlerimi ilettim
Tamam gayet iyi ama cümlesi bitmeden size aynı devam eden cümle içerisinde telif hakkını kaldırma aldınız mı denildi. Olay şuraya varıyor banka kartı alırken imza atarken okumadan atıp sonrasında itiraz etme oldu.
Yani kısaca diyebileceğim anlamını bilmediğiniz kelimelere direk cevap vermek olumsuz sonuçlara yol açabilir.

U

uysal027

Üye
Online Süre
0
Ben o kısmına cevap vermedim anlamadığım için. Evet güzel tema beğendiğiniz için teşekkür ederim anlamında yazdım

XDinc

XDinc

Yönetici
Admin
Online Süre
3Saat 14Dak.
Ben sana diyeceğimi dedim neden hala burada dolaşıyorsun anlamıyorum?
Yaşını soran olmadı kendini yaşça büyük mü sanıyor sun?

Sana kaldır dedim dağıtacağım yazdın? Elinden geleni ardına koyma bak bakalım o lisansın ne olacak?

1539282969994-png.3616

ahmeetsn

ahmeetsn

Moderatör
Online Süre
15Dak.
BigStar

BigStar

Web Design Expert
Yönetici
Admin
Online Süre
32Dak.
Ben o kısmına cevap vermedim anlamadığım için. Evet güzel tema beğendiğiniz için teşekkür ederim anlamında yazdım
Sizin muhteşem zekanıza biz yetişemiyoruz üzgünüz bayım. Yüklediğiniz anlamları açık ve net bir şekilde size sorulduğu gibi cevaplasaydınız bu duruma düşmezsiniz. Xenforo Destek olarak Türkiye bazında lider forum olarak sizinle bir derdimizin olması saçmalıktır. Ortada ters bir durum söz konusu ve anlayışla karşılamanız ve sizin anlam yüklemenizden ötürü olan bu sorunu özür dileyerek çözmenizi bekliyoruz. Aksi taktirde hiç bir türlü çözülmeyecektir. Bu davranışınızdan dolayı Diğer Xenforo destek sitelerine Spam user olarak bildirileceksiniz ve onlardanda destek alamayacaksınız. Ortalığı germenin lüzmu yok. Sizin açınızdan hiç hoş sonuçlar olmaz. İyi günler dilerim...

XDinc

XDinc

Yönetici
Admin
Online Süre
3Saat 14Dak.
Yahu ne diyeyim bilemedim...

1539288512234-png.3618

Bak senin gittiğin yol yol değil...
Adam gibi gel özür dile.

U

uysal027

Üye
Online Süre
0
Ovunc Dinc

Bak bakalım dağıtacağım kelimesini ne zaman yazmışım.

BigStar
Benim ortalığı gerdiğim yok.

Özür dilemek büyük insanlara mahsusdur. Büyüklük bende kalsın eğer ortada ben yanlış anlatım yaptıysam özür dilerim. yanlış anlayanlardanda bir beklentim yok.

Ovunc Dinc
Merak etme biz emekci insanız emeğin ne olduğunu senden daha iyi bilirim. Dağıtacağım kelimesini sinirimden dolayı yazdım. Biz emek hırsızı değiliz için rahat olsun temanı dağıtmam. Madem lisanslı bir tema sen yaptın Hayrını gör. Temayıda kaldıracağım yeni temam hali hazırda bekliyor zaten.

Ancak sana söylenecek çok şey var lakin konuyu uzatmanın alemide yok. Burda ben ne desem haksız olarak görüleceğim ben sadece forum üyesiyim siz sonucta yöneticisiniz tabiki size destek verecekler.

Konu kapanabilir. MySimS3k®

XDinc

XDinc

Yönetici
Admin
Online Süre
3Saat 14Dak.
Ovunc Dinc

Bak bakalım dağıtacağım kelimesini ne zaman yazmışım.

BigStar
Benim ortalığı gerdiğim yok.

Özür dilemek büyük insanlara mahsusdur. Büyüklük bende kalsın eğer ortada ben yanlış anlatım yaptıysam özür dilerim. yanlış anlayanlardanda bir beklentim yok.

Ovunc Dinc
Merak etme biz emekci insanız emeğin ne olduğunu senden daha iyi bilirim. Dağıtacağım kelimesini sinirimden dolayı yazdım. Biz emek hırsızı değiliz için rahat olsun temanı dağıtmam. Madem lisanslı bir tema sen yaptın Hayrını gör. Temayıda kaldıracağım yeni temam hali hazırda bekliyor zaten.

Ancak sana söylenecek çok şey var lakin konuyu uzatmanın alemide yok. Burda ben ne desem haksız olarak görüleceğim ben sadece forum üyesiyim siz sonucta yöneticisiniz tabiki size destek verecekler.

Konu kapanabilir. MySimS3k®
Bak sevgili kardeşim,
Bana kimsenin destek vermesine gerek yok zaten benim öyle bir beklentim de yok.
İnsan gibi sana yazdım, defol git tema falan umurumda değil.
Sen bizi enayi yerine koyma yeter kendini uyanık sananlardan olma...
Biz parası olmayana da sıfırdan tema yaparız, destek isteyene de yanında güç oluruz yeter ki adam olsun...
Şimdi git....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...