XenForo Destek, Eklenti ve Tema Geliştirme ve Paylaşım Platformu

Çalışmalarınıza, sorunlarınıza destek ve çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz! XenForo konusunda uzman ekibimiz ile 7/24 yanınızdayız. Sizde bu ailenin bir üyesi olmak için kayıt olmanız yeterli.

Yanıtlandı duyuru vs bir kaç eklenti isteğim var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
U

uysal027

Üye
Kaynaklar
0
Merhaba xenforoda güzel eklentiler olduğunu biliyorum ancak konu başlıklarından bişey anlayamadığım için aradığım eklentileridde bulmam zor oluyor.
Bunun için bi kaç eklentiyi resimli olarak vereceğim hangi eklenti veya nerden indirebilirim yardımcı olursanız sevinirim.

1. Eklenti Son konulardan veya herhangi belirttiğimiz kategoriden konu çekecek duyuru şeklinde bu eklenti

dOGj5L.png

2. Eklenti buda yeni konu açarken kod ekleyeceğim ancak seçenek az. paylaştığımız kodlar css C++ phyton olduğundan tab boşluklarında hata oluyor. Mesela xenforotr de tüm kodlama seçenekleri mevcut bu eklenti lazım.
JQlL6o.png

3. İsteğim Ziyaretcılerden link gizleme ve içeriği gormek için beğeni sistemi kullanıyoruz ancak bildiri yazıları konunun bir parçası olarak gözüküyor ve kullanıcıların dikkatini çekmiyor. Renklerdirme yaptım ancak yine de olumsuz. Ben istiyorumki buna css veya tablo kodları ile bir arka plan oluşturmak istiyorum ancak xenforoda bu nasıl yapılır bilmiyorum
Bendeki Hali;
D7dXdo.png

jyWJWL.png

Olmasını istediğim;
lOWYOQ.png

umarım anlatabilmişimdir. yardımlarınızı rica ederim :(

XDinc

XDinc

Yönetici
Admin
Kaynaklar
123
@MySimS3k® kardeşim bu konu sende olsun yardımcı olur musun?
Benlik bir durum olursa ekle.

U

uysal027

Üye
Kaynaklar
0
1. Eklentiyi buldum 2 ve 3. cu kaldı :(

XDinc

XDinc

Yönetici
Admin
Kaynaklar
123
Site adresinizi profilinize eklerseniz ikinci talebinizin kodlarını bakıp iletelim hemen.
Yada dil dosyasında ki alanda şu şekilde çeviri yap.

Kod:
<p class="importantMessage">Örnek Çeviri</p>

Son düzenleme:
U

uysal027

Üye
Kaynaklar
0
Site adresinizi profilinize eklerseniz ikinci talebinizin kodlarını bakıp iletelim hemen.
Yada dil dosyasında ki alanda şu şekilde çeviri yap.

Kod:
<p class="importantMessage">Örnek Çeviri</p>
Malesef hocam olmadı kodlar olduğu gibi çıktı:
Kod:
<p class="importantMessage">Bu alandaki linki görmek için foruma [URL="{login_link}"][COLOR=#ff0000]kayıt olmalı[/COLOR][/URL] yada [URL="{login_link}"][COLOR=#458b00]giriş[/COLOR][/URL] yapmalısınız.</p>
---- Automatically Merged Double Post ----

2. Bahsettiğiniz Xf2 de default olarak geliyor bunun için herhangi bir eklentiye ihtiyaç yoktur.
3. Bahsettiğiniz konu ise Hide Hack Eklentisini kullanabilirsiniz görselliği css ile yapmak mümkün.
Hocam eklenti mevcut ancak cumlelerden renk veren uyumlu kodu buldum ama yukardaki resim gibi olmasını istediğim kod lazım.

2. Eklenti xf2 sürümünde var diyorsunuz. Benim için kod olayı önemli. xf 2 ye geçiş yapsam Kullanmış olduğum tema ve eklentiler bozulurmu acaba
?

Son düzenleme:
MySimS3k®

MySimS3k®

Yönetici
Admin
Kaynaklar
231
2. Eklenti söylemiş olduğum gibi xf2 ile gelen bir özellik xf2 ye geçiş yaptığınızda şuan kullandığınız eklenti ve temalarınız çalışmayacaktır fakat bir çok eklenti ve temanın xf2 versiyonu yayınlandı dilerseniz biraz araştırma yapın hayati diyebiliceğiniz şeyler var ise onların xf2 sürümü yayınlanınca geçişi gerçekleştirin.

MySimS3k®

MySimS3k®

Yönetici
Admin
Kaynaklar
231
Hide hack Eklentisi için ise CSS ile istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz yapamıyor iseniz linkinizi profilinize ekleyin bir bakalım

U

uysal027

Üye
Kaynaklar
0
Hide hack Eklentisi için ise CSS ile istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz yapamıyor iseniz linkinizi profilinize ekleyin bir bakalım
Hayati bi durum yok. Benim için önemli olan kod dilleri desteklemesi xf1 sürümü için eklenti yok ise xf2 geçiş şart oldu. Şimdilik biraz araştırıp 2 ye geceyim teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...