Hoş Geldiniz...

XenForoTR.CoM üzerinde yer alan içeriklere erişim sağlayabilmek, projelerinizde karşılaştığınız sorunlara birlikte çözüm üretebilmek adına üye olunuz. Unutmayalım ki, bilgi paylaşıldıkça değer kazanır.

Yanıtlandı duyuru vs bir kaç eklenti isteğim var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
11 Şub 2018
14
16
3
37
www.pvpsemti.com
Merhaba xenforoda güzel eklentiler olduğunu biliyorum ancak konu başlıklarından bişey anlayamadığım için aradığım eklentileridde bulmam zor oluyor.
Bunun için bi kaç eklentiyi resimli olarak vereceğim hangi eklenti veya nerden indirebilirim yardımcı olursanız sevinirim.

1. Eklenti Son konulardan veya herhangi belirttiğimiz kategoriden konu çekecek duyuru şeklinde bu eklenti

2. Eklenti buda yeni konu açarken kod ekleyeceğim ancak seçenek az. paylaştığımız kodlar css C++ phyton olduğundan tab boşluklarında hata oluyor. Mesela xenforotr de tüm kodlama seçenekleri mevcut bu eklenti lazım.

3. İsteğim Ziyaretcılerden link gizleme ve içeriği gormek için beğeni sistemi kullanıyoruz ancak bildiri yazıları konunun bir parçası olarak gözüküyor ve kullanıcıların dikkatini çekmiyor. Renklerdirme yaptım ancak yine de olumsuz. Ben istiyorumki buna css veya tablo kodları ile bir arka plan oluşturmak istiyorum ancak xenforoda bu nasıl yapılır bilmiyorum
Bendeki Hali;

Olmasını istediğim;

umarım anlatabilmişimdir. yardımlarınızı rica ederim :(

X-Man

Yönetici
Admin
2 Ocak 2017
1,064
2,174
115
Site adresinizi profilinize eklerseniz ikinci talebinizin kodlarını bakıp iletelim hemen.
Yada dil dosyasında ki alanda şu şekilde çeviri yap.

Kod:
<p class="importantMessage">Örnek Çeviri</p>

Son düzenleme:
11 Şub 2018
14
16
3
37
www.pvpsemti.com
Site adresinizi profilinize eklerseniz ikinci talebinizin kodlarını bakıp iletelim hemen.
Yada dil dosyasında ki alanda şu şekilde çeviri yap.

Kod:
<p class="importantMessage">Örnek Çeviri</p>
Malesef hocam olmadı kodlar olduğu gibi çıktı:
Kod:
<p class="importantMessage">Bu alandaki linki görmek için foruma [URL="{login_link}"][COLOR=#ff0000]kayıt olmalı[/COLOR][/URL] yada [URL="{login_link}"][COLOR=#458b00]giriş[/COLOR][/URL] yapmalısınız.</p>
---- Automatically Merged Double Post ----

2. Bahsettiğiniz Xf2 de default olarak geliyor bunun için herhangi bir eklentiye ihtiyaç yoktur.
3. Bahsettiğiniz konu ise Hide Hack Eklentisini kullanabilirsiniz görselliği css ile yapmak mümkün.
Hocam eklenti mevcut ancak cumlelerden renk veren uyumlu kodu buldum ama yukardaki resim gibi olmasını istediğim kod lazım.

2. Eklenti xf2 sürümünde var diyorsunuz. Benim için kod olayı önemli. xf 2 ye geçiş yapsam Kullanmış olduğum tema ve eklentiler bozulurmu acaba
?

Son düzenleme:

MySimS3k®

Yönetici
Admin
31 Ara 2016
1,467
2,192
115
38
Adana
xenforotr.com
2. Eklenti söylemiş olduğum gibi xf2 ile gelen bir özellik xf2 ye geçiş yaptığınızda şuan kullandığınız eklenti ve temalarınız çalışmayacaktır fakat bir çok eklenti ve temanın xf2 versiyonu yayınlandı dilerseniz biraz araştırma yapın hayati diyebiliceğiniz şeyler var ise onların xf2 sürümü yayınlanınca geçişi gerçekleştirin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...