Hello Ziyaretçi

By registering with us, you can discuss, share and private messaging with other members of our community..

Ekip HK.

ahmeetsn

Üye
Katılım
Ağu 1, 2018
Mesajlar
191
Reaction score
213
Puanları
43
Yaş
18
Konum
İzmir, Turkey
Web Sitesi
teknolojitarzi.com
Merhaba, xenforotr üyeleri.
Konuyu uzatmadan kısaca anlatım yapmak istiyorum. Bundan 2 veya 3 ay öncesine forumagi.com projesi ile başladım ve 1 ay içerisinde büyük bir kitle olmasa da baya ilerleme kaydettim. Üniversite ve iş derken vakit kalmadı kapatmak zorunda kaldım. Baştan bir proje yaratmak istiyorum 'Webmaster, Teknoloji(e-spor haberleri, gündem, oyun vs..)' ve genel konular üzerine forum açmayı düşünüyorum benimle ekip olarak çalışmak isteyen arkadaşlar özel mesaj ile iletişim bilgisi iletirse süper olur.

Kesinlikle projeyi başlattıktan sonra kopya içerik girecek olan kişiler yazmasın. Yaşı küçük olabilir girişken arkadaşlarıma tamamen açığım.

Alan adı, xenforo lisansı ve xenforo için özel ayarlanmış vds kendi tarafımdan karşılanacaktır. Karşı taraftan istediğim kaliteli ortam oluşturmak.

Site üzerindeki tüm ayarlar bana ait(seo çalışmaları, anahtar kelime ayarları) olup kendisinin sadece forumu geliştirip bizimle ilerlemesini istiyorum, tabii bunun içerisinde kendisininde yetkisi olacaktır.
 

Hasip

Üye
Katılım
Ocak 13, 2017
Mesajlar
139
Reaction score
200
Puanları
43
Yaş
35
Konum
Afyon
Web Sitesi
www.opelforum.net
Ahmet ben senin yerinde olsam bir alana yönelirdim. Genel forum sitelerini malesef tutturabilmek kolay değil. Bir alan belirleyip onun üzerine yoğunlaşmak lazım...
 

Bizi sosyal sitelerde takip edin


Bize Ulaşın
Üst Alt