Foruma Hoş Geldiniz

Bilgilendirme ☆ ☆ ☆ En iyi xenforo siteleri Yarışıyor! ☆ ☆ ☆

Uyarı! Bu konuya 100 günden uzun bir süredir yanıt yazılmamış konu eskimiş veya güncelliğini yitirmiş olabilir yeni bir konu başlatmayı düşünebilirsiniz
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
H

HePBiZ

#1
bestxen.png

Ne zamandır böyle güzel etkinliklere rastlamak epey zorlaştı. Aktif bir kullanıcı kitlesine sahip olan xenforo forum yazılımını kullanan tüm kullanıcıların katılacağı, şimdilik küçük çaplı 1'er ay arayla düzenlemeyi düşündüğümüz Best of The Best forum yarışmasını başlatıyorum efendim. :)

Katılım Şartları:
  1. Sadece Lisanslı xenforo kullanıcıları katılabilir.
  2. Xenforotr.com'da üye olmanız ve profiliniz tam şekilde doldurulmuş olmalıdır.
  3. Sadece kendi sitelerinizle katılabilirsiniz.
  4. Katılmak isteyenler bu konu altına 1. mesajda yer alan şablonu doldurarak katılmaları rica olunur.
Değerlendirme:
Amacımız topluluğumuzu daha değerli kılmak ve birlikteliğimizi arttırmak olduğu için tüm üyelerimizin görüş ve önerileri oldukça önemli. Bu nedenle Yarışmaya katılımlar sonlanmasının ardından, aynı gün içerisinde anket başlatılacak ve 7 gün içerisinde en çok oy alan site Ayın Best of the Best'i seçilecek.
Gerek içerik olsun, tasarım olsun, özgünlük, seo, aktiflik vs vs. aklınıza forum deyince gelecek her şey değerlendirme unsurumuz olacağından Muhakkak katılın.

Ödüller:
Süreç içerisinde güncellenebilir bu alan ama şuan için net olan
Xenforotr.com sitesi üzerinde 1 ay boyunca reklam banner'ınız dönecek ve yarışmayı kazandığınız için size özel bir rütbe alacaksınız. Bu rütbe kalıcı olacaktır.
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
#4
Site Adı: Akıllı Telefon
Site Linki: akillitelefon.com ve akillitelefon.com/forum (Xenforo)
Hedeflediğiniz kitle ve içerik: Tıpkı alan adınının ifade ettiği gibi 7'den 70'e akıllı telefon kullanıcıları. Sürekli yeni modeli öven tipik haber sitelerinden ziyade, Rehberler bölümümüzdeki konularla kullanıcılara "ellerindeki cihazlardan daha iyi şekilde faydalanmayı öğretme" misyonuna sahibiz.
 

bebekforum

XeNFoRoTR Ekibi
Yönetici
Admin
#8
Site Adı: Bebek Forum : Bebek, Prematüre Bebek, Tüp Bebek, Doğum
Site Linki: https://www.bebekforum.net.tr
Hedeflediğiniz kitle ve içerik: Bebek Forum; tecrübeli anne ve babaların bebekler hakkında bilgi paylaşımı için oluşturulan sosyal paylaşım platformudur.
Site Google İndex'i Açıklama : Anne ve Babaların Bebekler Hakkında Bilgi Paylaşım Platformu. Hamilelikten doğuma doğumdan büyümeye bebekler
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst