Evcil Siteden Backlink Değişimi

  • Konuyu başlatan HePBiZ
  • Başlangıç tarihi

HePBiZ

H
#1
backlink-agi-orgusu-nasil-olmalidir.jpg

Forum sayfam için backlink değişimi yapmak istiyorum. Legal içerik barındıran ve mümkünse lisanslı forumlar tercihimdir. Düşünenler yazarsa iletişime geçeceğim.

Footer kısmına eklemenizi istediğim kod;
Kod:
<a rel="dofollow" href="https://iyikus.com/" title="Muhabbet kuşu, Muhabbet kuşu forumu, muhabbet kuşu cinsiyet öğrenme, muhabbet kuşu sesi, muhabbet kuşu üretimi"> Muhabbet Kuşu</a>
 

Aynı Kategoriden Daha Fazla Konu

Mεģåŧяøη

Yönetici
Admin
1,137
115
Ocak 2, 2017
2,353
#4
Siteniz yeni ise her site ile değişime girin, ancak oturmuş bir site iseniz , muhakkak seçici olun. İçerikdaş siteler ile veya görüntülenme sayısı yüksek siteler ile değişimi tercih edin.
En önemli husus ise karşılıklı link değişimi yapmayın.

Google bunu algılayamayacak kadar aptal değil.
Sadece ağzınıza bir parmak bal çalar,1 hafta mutlu olursunuz,sonra tadacağınız acı biberin acısı uzun bir süre dilinizi yakacaktır.
Çapraz değişim en sağlıklısıdır...
Çapraz değişimde bir site diğerine link verir, diğer site de başka bir siteye link verir. Böylece ikisi de en kaliteli backlink olan karşılıksız backlinkten faydalanır.
 

HePBiZ

H
#6
ben iki türlüde etkisini gördüm. Eğer benzer içeriğe sahip sitelerle değişim yapılıyorsa karşılıklı değişimim bence sakıncası yok. Yinede bu durum tartışılır. Fakat zerre benzemeyen bir içeriğe sahip bir değişim için çapraz en doğrusu.
 
Üst