Foruma Hoş Geldiniz

XenForo 1 Kategori Hakkında Bir Sorunum Var Bakabilirmisiniz ?

MySimS3k®

Yönetici
Admin
Bu son uyarımdır defalarca site linkini ekleyin dediğim halde mesajlarımı görmezden geliyorsunuz kaldı ki hangi sürüme hangi temaya göre çözüm sunacağız? nereden bileceğiz? Gökten vahiy inmiyor malesef. Bundan böyle site linkini eklemediğiniz sürece destek alamayacaksınız direttiğiniz takdirde forumdan uzaklaştırılacaksınız !!!

Bu son uyarımdır defalarca site linkini ekleyin dediğim halde mesajlarımı görmezden geliyorsunuz kaldı ki hangi sürüme hangi temaya göre çözüm sunacağız? nereden bileceğiz? Gökten vahiy inmiyor malesef. Bundan böyle site linkini eklemediğiniz sürece destek alamayacaksınız direttiğiniz takdirde forumdan uzaklaştırılacaksınız !!!

Kusura Bakmayın Bide Öbür Konumda Xenforo Sürümümü ve Temamım İsmini Yazmıştım Xenforo Sürümüm : 1.5.14
Tema İsmi : Runaway 1.5.14 Bide Skype İstek Attım Lütfen Kabul Edermisiniz Özelden Konuşabiliriz mi Lütfen ? Anlayışınız için Teşekkür Ederim

MySimS3k®

Yönetici
Admin
Şunu belirtmekte fayda var tema ismi ve sürümü de bazen yeterli olmayabiliyor tema üzerinde yapılan değişiklikler ve kullanılan eklentiler bile bazen etkileyebiliyor o yüzden ısrarla link belirtmenizi istiyoruz. Bu arada Skype ekledim :)

Scorpiol

O Bir Mavi Gölge
Üye
Kusura Bakmayın Bide Öbür Konumda Xenforo Sürümümü ve Temamım İsmini Yazmıştım Xenforo Sürümüm : 1.5.14
Tema İsmi : Runaway 1.5.14 Bide Skype İstek Attım Lütfen Kabul Edermisiniz Özelden Konuşabiliriz mi Lütfen ? Anlayışınız için Teşekkür Ederim
Bu Tarz Mı Demiştin

Scorpiol

O Bir Mavi Gölge
Üye
Bu Olması Lazım Bak Bi İşteyim Ben.

node_forum_level_2 şablonunu aç ve aşağıdaki kodu bul
Kod:
<div class="nodeStats pairsInline">
Bu kodun önüne aşağıda ki kodu ekle
Kod:
<div class="nodeStatsContainer">
<dl><dt>{xen:phrase discussions}</dt> <dd>{xen:if $forum.privateInfo, '&ndash;', {xen:number $forum.discussion_count}}</dd></dl>
<dl><dt>{xen:phrase messages}</dt> <dd>{xen:if $forum.privateInfo, '&ndash;', {xen:number $forum.message_count}}</dd></dl>
</div>
Aşağıdaki 2 satırı sil

Kod:
<dl><dt>{xen:phrase discussions}:</dt> <dd>{xen:if $forum.privateInfo, '&ndash;', {xen:number $forum.discussion_count}}</dd></dl>
                <dl><dt>{xen:phrase messages}:</dt> <dd>{xen:if $forum.privateInfo, '&ndash;', {xen:number $forum.message_count}}</dd></dl>
extra.css yada node_list.css ye aşağıdaki kodları ekle

Kod:
/* ANA SAYFA KONU VE MESAJ GORUNUMU */
.nodeStatsContainer {
    position: absolute;
    top: 13px;
    right: 260px;
}
.nodeStatsContainer dl {
    color: rgb(113, 113, 113);
    float: left;
    min-width: 80px;