XenForo Destek, Eklenti ve Tema Geliştirme ve Paylaşım Platformu

Çalışmalarınıza, sorunlarınıza destek ve çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz! XenForo konusunda uzman ekibimiz ile 7/24 yanınızdayız. Sizde bu ailenin bir üyesi olmak için kayıt olmanız yeterli.

XenForo 1 Kategori Hakkında Bir Sorunum Var Bakabilirmisiniz ?

MySimS3k®

MySimS3k®

Yönetici
Admin
Kaynaklar
231
Bu son uyarımdır defalarca site linkini ekleyin dediğim halde mesajlarımı görmezden geliyorsunuz kaldı ki hangi sürüme hangi temaya göre çözüm sunacağız? nereden bileceğiz? Gökten vahiy inmiyor malesef. Bundan böyle site linkini eklemediğiniz sürece destek alamayacaksınız direttiğiniz takdirde forumdan uzaklaştırılacaksınız !!!

5

5px

Üye
Kaynaklar
0
Bu son uyarımdır defalarca site linkini ekleyin dediğim halde mesajlarımı görmezden geliyorsunuz kaldı ki hangi sürüme hangi temaya göre çözüm sunacağız? nereden bileceğiz? Gökten vahiy inmiyor malesef. Bundan böyle site linkini eklemediğiniz sürece destek alamayacaksınız direttiğiniz takdirde forumdan uzaklaştırılacaksınız !!!

Kusura Bakmayın Bide Öbür Konumda Xenforo Sürümümü ve Temamım İsmini Yazmıştım Xenforo Sürümüm : 1.5.14
Tema İsmi : Runaway 1.5.14 Bide Skype İstek Attım Lütfen Kabul Edermisiniz Özelden Konuşabiliriz mi Lütfen ? Anlayışınız için Teşekkür Ederim

MySimS3k®

MySimS3k®

Yönetici
Admin
Kaynaklar
231
Şunu belirtmekte fayda var tema ismi ve sürümü de bazen yeterli olmayabiliyor tema üzerinde yapılan değişiklikler ve kullanılan eklentiler bile bazen etkileyebiliyor o yüzden ısrarla link belirtmenizi istiyoruz. Bu arada Skype ekledim :)

Scorpiol

Scorpiol

O Bir Mavi Gölge
Üye
Kaynaklar
0
Kusura Bakmayın Bide Öbür Konumda Xenforo Sürümümü ve Temamım İsmini Yazmıştım Xenforo Sürümüm : 1.5.14
Tema İsmi : Runaway 1.5.14 Bide Skype İstek Attım Lütfen Kabul Edermisiniz Özelden Konuşabiliriz mi Lütfen ? Anlayışınız için Teşekkür Ederim
Bu Tarz Mı Demiştin

EPXjAn.png

Scorpiol

Scorpiol

O Bir Mavi Gölge
Üye
Kaynaklar
0
Bu Olması Lazım Bak Bi İşteyim Ben.

node_forum_level_2 şablonunu aç ve aşağıdaki kodu bul
Kod:
<div class="nodeStats pairsInline">
Bu kodun önüne aşağıda ki kodu ekle
Kod:
<div class="nodeStatsContainer">
<dl><dt>{xen:phrase discussions}</dt> <dd>{xen:if $forum.privateInfo, '&ndash;', {xen:number $forum.discussion_count}}</dd></dl>
<dl><dt>{xen:phrase messages}</dt> <dd>{xen:if $forum.privateInfo, '&ndash;', {xen:number $forum.message_count}}</dd></dl>
</div>
Aşağıdaki 2 satırı sil

Kod:
<dl><dt>{xen:phrase discussions}:</dt> <dd>{xen:if $forum.privateInfo, '&ndash;', {xen:number $forum.discussion_count}}</dd></dl>
                <dl><dt>{xen:phrase messages}:</dt> <dd>{xen:if $forum.privateInfo, '&ndash;', {xen:number $forum.message_count}}</dd></dl>
extra.css yada node_list.css ye aşağıdaki kodları ekle

Kod:
/* ANA SAYFA KONU VE MESAJ GORUNUMU */
.nodeStatsContainer {
    position: absolute;
    top: 13px;
    right: 260px;
}
.nodeStatsContainer dl {
    color: rgb(113, 113, 113);
    float: left;
    min-width: 80px;