XenForo Destek, Eklenti ve Tema Geliştirme ve Paylaşım Platformu

Çalışmalarınıza, sorunlarınıza destek ve çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz! XenForo konusunda uzman ekibimiz ile 7/24 yanınızdayız. Sizde bu ailenin bir üyesi olmak için kayıt olmanız yeterli.

Kontrol dışı gerçekleşen onlarca index

• Konuyu başlatan ByFataLTR
  • Başlangıç tarihi
ByFataLTR

ByFataLTR

Üye
Online Süre
0
Merhaba. Xenforoya geçiş yapmadan önce öylesine forum scriptlerini deniyordum alan adı ve hostumda. Lakin hiçbir şekilde search console vb bağlantısı yapmadım. Googleye site:alfaloji.net yazdığımda yaklaşık 30 sayfa index çıkıyor tamamı kalitesiz indexler hiçbir işe yaramayan şeyler. Bunlardan nasıl kurtulacağım? Alan adını mı değiştirsem yine?

H

Hesabi Silinen Uye-784

search console derken? Bu optimize sağlamanız için gerçerli bir bölüm sadece. Bu bölümü kullansanızda, kullanmasanız da siteniz index almaya devam eder. Bunun önüne geçmek için;
HTML:
<meta name="robots" content="noindex">
Sadece Google web tarayıcılarının bir sayfayı dizine eklemelerini önleme:
HTML:
<meta name="googlebot" content="noindex">
Bazı web tarayıcılarının noindex yönergesini farklı yorumlayabileceğini bilmeniz gerekir. Bunun sonucunda sayfanızın diğer arama motorlarının sonuçlarında görünmeye devam etmesi mümkündür.

ByFataLTR

ByFataLTR

Üye
Online Süre
0
googleden siteyi olduğu gibi silerek sorunu düzelttim. şuan sizin verdiğiniz kodları ekleyerek sitenin index almasını önlüyorum. Uygun bir robots.txt dosyası var mıdır? Gereksiz yerlerin görüntülenmesini engelleyecek bir robots.txt Ayrıca ücretsiz tema bulmak mümkün değil galiba hep 1.x versiyonlara var ücretsiz tema çok ilginç

H

Hesabi Silinen Uye-784

Yukarıda vermiş olduğum kod işini fazlasıyla görecek.
Klasör veya dosya olarak engellemek istersen xenforo için yardımcı olabilirim.