XenForo Destek, Eklenti ve Tema Geliştirme ve Paylaşım Platformu

Çalışmalarınıza, sorunlarınıza destek ve çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz! XenForo konusunda uzman ekibimiz ile 7/24 yanınızdayız. Sizde bu ailenin bir üyesi olmak için kayıt olmanız yeterli.

Kredi Kartı ile xenforo resmi sitesinden lisans almak

Kasper

Kasper

Üye
Online Süre
0
xenforo net söylüyorum vbullettin e de iphoard a da woltlab a da on basar.. sistem olarak.. Ayrıca xenforo niye Türkiye gibi bir pazardan vaz geçsin? Ama gerçekten de site yönetimi hemen hesabıma kredi kartı ödemesini aktive etti.. Sağolsun. İyi ki de almışım. Özellikle google analistik raporlarına bakarak söylüyorum.. haftada 145 kişiyi görmem imkansızdı eski sistemde.. Bir günde 66 kişi yi anca sosyal medyaya link atarak görüyordum.. Şimdi google analitik sistem değişti. 0 a düştü. Şimdi şaha kalktı.. Facebook ve Twitter entegrasyonunu da yaparsam. Konu yazmaya yoğunlaşabilirim.
bi konuda düzeltme yapayım burda yanılıyorsun ıpboard xenforoya on basar. ıpboard ın tr destek siteleri çoğalsın bakbakalım xf yi kim tercih eder xf 2.0 ile zaten ıpboardı neredeyse kopyalıyor herşeyini ıpboarda benzetti.

mtskcomtr

mtskcomtr

Mehmet Emin
Moderatör
Online Süre
0
Ben lisans alırken bunu hiç düşünmedim ve bana ödemem için gönderdikleri iban numarasına parayı eft ile gönderdim.

Benden ayrıca, hatırı sayılır bir miktar ücretide banka komisyon olarak almıştı. Keşke sorsaydım kredi kartı seçeneğini, paypalı özledim..

P

patron38

Üye
Online Süre
0
Arkadaşlar bilindiği gibi lisanslı forum sistemlerinin tamamı ödeme olarak paypalı tercih etmektedir. Ancak Türkiye Cumhuriyeti bilindiği gibi paypal ı bddk ile Türkiye de engellemiştir. Bu yüzden lisans alınırken baya sıkıntı çekildi. Benim de kafamda bir forum kurmak vardı ve forumu kurarken lisaslı ve en fazla tercih edilir xenforo sistemini çok istiyordum. XenForo.com a girdim üyelik aldım. Her zaman ödemeye gelince otomatik paypal istedi. Onun için bende mybb forum sistemini kurdum. Daha sonra aklıma neden xenforo.com a hesabımla girip mail atmıyorum dedim.

Ekli dosyayı görüntüle 2346

ve bu sayfaya girdim.

Site hesabımdaki ad soyadımı, mailimi yazdım.

subject : I want to get xenforo turkey license, but also not active PayPal

diye yazdım.

Message : I want to get xenforo turkey license, but also not active PayPal

aynı şekilde doldurdum. Ve gönderdim.

Daha sonra xenforo dan mail geldi. Gelen

mailimin en kısa sürede cevaplanacağı söylendi.

Daha sonra xenforo.com dan ikinci mail geldi. Gelen mesaj;

hesabınız kredi kartı ödemesine açılmıştır.

Ve hemen vakit kaybetmeden lisansımı aldım.

mybb den geçiş de çok kolay oldu. Hatasız geçtim.

Benim gibi düşünen arkadaşlara tavsiyem; lisansınızı aldıktan sonra xenforo 1.5.16 nın full ünü indirin ve geçiş yapın.

Daha sonra bir iki hafta bu versiyonda kalın forum hatalarını mesaj hatalarını düzeltip. xenforo 2.0 veya xenforo 2.1 e geçiş yapınız.
Benimde bir mybb forum sitem var , lisans alıp güzel bir tema ile xenforoya geçmek istiyoruz. Şuanda güncel olarak kredi kartı ile alım yapılıyor mu yoksa mail mi atmak gerekli. Birde Mybbden veri kaybetmeden xenforoya geçiş kolay mı yardımcı olabilir misiniz?

bebekforum

bebekforum

XeNFoRoTR Ekibi
Yönetici
Admin
Online Süre
54Dak.
@patron38 xenforo ye mail atman gerekir.. Kredi kartı öyle açılır. Mybb den xenforo ya geçiş hakkında bir video çekeceğim. Hatasız ve sorunsuz veri kaybetmeden ben geçtim. Sen de geçebilirsin... kardeşim çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.