XenForo Destek, Eklenti ve Tema Geliştirme ve Paylaşım Platformu

Çalışmalarınıza, sorunlarınıza destek ve çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz! XenForo konusunda uzman ekibimiz ile 7/24 yanınızdayız. Sizde bu ailenin bir üyesi olmak için kayıt olmanız yeterli.

Bilgilendirme OneSignal Push Notifications Xenforo-2

XDinc

XDinc

Yönetici
Admin
Online Süre
3Saat 14Dak.
Merhaba Arkadaşlar,

Bildiğiniz gibi OneSignal çoklu platformlara bildirim desteği sağlayan bir hizmettir. Uygulamalara bildirim özelliği eklemenin birçok yöntemi bulunmakta, OneSignal bunlardan sadece birisi fakat işlerinizi biraz daha praktikleştirir. OneSignal'ın destek verdiği Platformlar günden güne artıyor.

Bizde XF2 için muazzam bir eklenti ile OneSignal Push Notifications kullanımını sizler için uyarladık.
Eklenti şuan hazır çok yakında paylaşmayı düşünüyoruz.

Dilediğiniz alanı, yönetme şansınız olacak.
Eklenti seçenekleri default olarak ingilizce uyarlandı ama kendi dil paketimiz ve sitemize özel TR sürümünüde sizlerle paylaşacağız.

1518564683438-png.2532

Geliştiricilerin daha önce kullandığı kodlarla değil sıfırdan tasarlanarak oluşturulmuştur. Başkasının kodlarına kullanarak eklenti yayınlamak bana göre değil !...
Official site üzerinde ve Xenforotr dışında dağıtımı izinsiz yasaktır.

Umarım beğenilir.

?hash=4353edc4f5ad1dca816cb07e64d5e7b9
1518566065718-png.2535

1518566008984-png.2534

XDinc

XDinc

Yönetici
Admin
Online Süre
3Saat 14Dak.
Ücretli olmak şartı ile "Mobil Uyarı sistemi de eklentiye ilave edilecektir." dileyen arkadaşlarımız bu konuda iletişim kurabilirler.

Default Uygulama,

1518564145646-png.2530

Plus

1518564319968-png.2531

Son düzenleme:
T

termic

Üye
Online Süre
0
XF1'ini theadminzone.com paylaşmıştı ve çok güzel kullanıyorduk. Mobil bildirim vs. geliyor. Bunu XF2 entegre edebilirsiniz. Ve ücret karşılığı olmadan.. baktım da şöyle o eklentinin aynı paneline sahip? Bence mobil bildirimi ücretli yapmayın.

mkucuksari

mkucuksari

Üye
Online Süre
7Dak.
Eklenti fonksiyon olarak ayni olunca ayni panele sahip olmadı normal.

Zaten XF2 entegre edilmiş durumda. Sadece kodlar sıfırdan yazılmış durumda. Bu nedenle kod sahibi olarak mobil ücretli yapma insiyatiflerinin ve haklarının olduğunu düşünüyorum.

Eger gelen taleplere göre ücretsiz yapılırsa ne ala.

Hasip

Hasip

Admin
Online Süre
3Dak.
@X-Man bu konuda daha detaylı açıklama yapacaktır, ancak 1.X serisinde sorunsuz çalışan bir eklentiyi 2 sürümü için uyarlama diye bir olay malesef olmuyor.Bende basit bir mantıktır diye düşünüyordum ancak öyle değilmiş oturup sıfırdan yazmak gerekiyor. Mobil konusunda belkide mobil cihazların bildirim özelliğine ekleme yapılıyor olabilir. Panelin benzer olması konusuna gelince ne bekliyoruz ki 3-5 seçeneği olan bir butona aynı özellikleri koymak zorundasınız. Bu arada Onesignal koyuyor bu seçenekleri onlar ne kadar seçenek sunarlarsa coderler o kadar alana müdahale edebiliyorlar. Bu sistemde XF1 ile benzeri bir yönetim paneli olsunki geçiş kolay olsun. Benim şahsi fikrim bu şekilde.

Son düzenleme:
XDinc

XDinc

Yönetici
Admin
Online Süre
3Saat 14Dak.
XF1'ini theadminzone.com paylaşmıştı ve çok güzel kullanıyorduk. Mobil bildirim vs. geliyor. Bunu XF2 entegre edebilirsiniz. Ve ücret karşılığı olmadan.. baktım da şöyle o eklentinin aynı paneline sahip? Bence mobil bildirimi ücretli yapmayın.
Yorumunuz için teşekkürler fakat bazı şeyler yazdığınız kadar basit değil, eğer o kadar kolaysa dilerseniz ekleyin paylaşın.
Bizde elimizden geldiğince ücretsiz versiyonu üzerinde sizlere çok fazla seçenek sunmak istiyoruz.