XenForo Destek, Eklenti ve Tema Geliştirme ve Paylaşım Platformu

Çalışmalarınıza, sorunlarınıza destek ve çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz! XenForo konusunda uzman ekibimiz ile 7/24 yanınızdayız. Sizde bu ailenin bir üyesi olmak için kayıt olmanız yeterli.

XenForo 2 Theme Hakkında Soru-Cevap

Kullanıcı Değerlendirmesi
5.00 Oylama
ZenX

ZenX

Üye
Online Süre
5Saat 35Dak.
Herkese merhaba değerli arkadaşlar :)

Sizlerden forumumda kullandığım temam hakkında görüşlerinizi istiyorum.

Bir çok yeri kendim oluşturdum bazı yerler burdan (Yılmaz abi sağolsun :) ) bazı yerleri de kendim hazırladım.

Artık kendi fikrimi aştığım için sizlerin de fikirlerini merak ediyorum.Saygılar :)

site: Turkish Develop Team \ Yazılım Bilgi Paylaşım Forumu

BigStar

BigStar

Web Design Expert
Yönetici
Admin
Online Süre
32Dak.
Karanlık ve Açık olarak iki tema olsun. Tema geçişlerinde ise sayfa yenilenmesin. Anlık olarak değişimler uygulansın.

ZenX

ZenX

Üye
Online Süre
5Saat 35Dak.
Karanlık ve Açık olarak iki tema olsun. Tema geçişlerinde ise sayfa yenilenmesin. Anlık olarak değişimler uygulansın.
Güzel fikir ama şöyle bir sorun var.Yazılar dark temaya göre ayarlandığı zaman(kırmızı sarı yazı felan) light temada sorun çıkarır.

BigStar

BigStar

Web Design Expert
Yönetici
Admin
Online Süre
32Dak.
Güzel fikir ama şöyle bir sorun var.Yazılar dark temaya göre ayarlandığı zaman(kırmızı sarı yazı felan) light temada sorun çıkarır.
Hayır ne alaka :D jquery ile değişim uygulatacaksın. butona basıldığı anda tüm black renkliler white white bg ise black bg olacak. Sistem basit. :) Fikride verdiğime göre kolay gelsin.

BigStar

BigStar

Web Design Expert
Yönetici
Admin
Online Süre
32Dak.
Hayır ne alaka :D jquery ile değişim uygulatacaksın. butona basıldığı anda tüm black renkliler white white bg ise black bg olacak. Sistem basit. :) Fikride verdiğime göre kolay gelsin.
Bak bunu daha hiçbi sitede görmedim. Yaparsan ilk ben tebrik ederim ;)

ZenX

ZenX

Üye
Online Süre
5Saat 35Dak.
O zaman biraz frontend derslerine başlamak lazım :D