XenForo 2 Theme Hakkında Soru-Cevap

Kullanıcı Değerlendirmesi
5.00 Oylama

ZenX

Üye
Reaction score
246
Herkese merhaba değerli arkadaşlar :)

Sizlerden forumumda kullandığım temam hakkında görüşlerinizi istiyorum.

Bir çok yeri kendim oluşturdum bazı yerler burdan (Yılmaz abi sağolsun :) ) bazı yerleri de kendim hazırladım.

Artık kendi fikrimi aştığım için sizlerin de fikirlerini merak ediyorum.Saygılar :)

site: Turkish Develop Team \ Yazılım Bilgi Paylaşım Forumu

BİGSTAR

Web Design Expert
Yönetici
Admin
Reaction score
735
Web Sitesi
exelance.org
Karanlık ve Açık olarak iki tema olsun. Tema geçişlerinde ise sayfa yenilenmesin. Anlık olarak değişimler uygulansın.

ZenX

Üye
Reaction score
246
Karanlık ve Açık olarak iki tema olsun. Tema geçişlerinde ise sayfa yenilenmesin. Anlık olarak değişimler uygulansın.
Güzel fikir ama şöyle bir sorun var.Yazılar dark temaya göre ayarlandığı zaman(kırmızı sarı yazı felan) light temada sorun çıkarır.

BİGSTAR

Web Design Expert
Yönetici
Admin
Reaction score
735
Web Sitesi
exelance.org
Güzel fikir ama şöyle bir sorun var.Yazılar dark temaya göre ayarlandığı zaman(kırmızı sarı yazı felan) light temada sorun çıkarır.
Hayır ne alaka :D jquery ile değişim uygulatacaksın. butona basıldığı anda tüm black renkliler white white bg ise black bg olacak. Sistem basit. :) Fikride verdiğime göre kolay gelsin.

BİGSTAR

Web Design Expert
Yönetici
Admin
Reaction score
735
Web Sitesi
exelance.org
Hayır ne alaka :D jquery ile değişim uygulatacaksın. butona basıldığı anda tüm black renkliler white white bg ise black bg olacak. Sistem basit. :) Fikride verdiğime göre kolay gelsin.
Bak bunu daha hiçbi sitede görmedim. Yaparsan ilk ben tebrik ederim ;)

ZenX

Üye
Reaction score
246
O zaman biraz frontend derslerine başlamak lazım :D

Bizi sosyal sitelerde takip edin

Üst Alt