Hoş Geldiniz...

XenForoTR.CoM üzerinde yer alan içeriklere erişim sağlayabilmek, projelerinizde karşılaştığınız sorunlara birlikte çözüm üretebilmek adına üye olunuz. Unutmayalım ki, bilgi paylaşıldıkça değer kazanır.

Vicehack.org Hakkında Bilgilendirme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MySimS3k®

Yönetici
Admin
31 Ara 2016
1,467
2,192
115
38
Adana
xenforotr.com
Arkadaşlar daha önce de konusunu açmıştık yöneticilere admin ftp vs. gibi bilgilerinizi bizzat bu forum üzerinden iletin aksi takdirde XenForoTR.Com yöneticileri adına forumlara üye olup yardım bahanesiyle tüm bilgileri alıp site hackliyorlar.

Bahsi geçen ekip eski ismi ile Virtualizm yeni ismiyle Vicehack haklarında suç duyurusunda bulunuldu ve ayrıca official üzerinden yöneticilere gerekli bilgiyi kapatılması adına verdik.

Sizlerden bu konuda çok dikkatli olmanızı istiyoruz.

Bu da yardım bahanesiyle site bilgilerinin istendiğinin belgesi

6e676cc9-8eac-4ce3-8b66-0f0213f778d2.jpg

X-Man

Yönetici
Admin
2 Ocak 2017
1,064
2,175
115
Altında hala don bağlı bu uşaklar, hiç bir zaman olamayacakları boyundan büyük işlere sadece bu şekilde şerefizce erişmeye çalışıyorlar.
Bu aşalık adiler, (dikkat edin küfretmiyorum ergenin adı "Kemal") hakkında elimden ne gelirse yapacağım şu saaten itibaren atacakları her adımda sonu ne olursa olsun suçlular. Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı'na,

Kullanılan, IP'ler
Üzerlerine kayıtlı diğer domain adresleri
Daha önce yaşanan buna benzer olaylar,
Yönetim ekiplerinde yer alan tüm nicklerin,

IP bazlı araştırılması ve GEREKLİ CEZAİ işlemin uygulanması adına başvurumuzu ilettik.

Bu konuyu eşek gibi takip edeceklerini biliyoruz bu yüzden haklarında yapılan başvuruyu, aşağıda verilen numaralardan kontrol edebilirler.

Tel : 0 312 462 55 00
0 505 318 00 98
0 505 318 00 99

Faks : 0 312 462 55 09

E-Posta : [email protected]

Kullandıkları scriptlerin tamamının null olması ve bu sisteminin kötüye kullanılmasından dolayıda Official adresler üzerinde gerekli yaptırımların eksiksiz ve ivedi şekilde alınması adına bildirimler yapılmıştır.

Son olarak barındıkları sunucu hizmeti aldıkları servis sağlayıci ile iletişime geçerek gerekli bilgilendirmeyi yapacağız.
Maddi ve manevi ne gerekiyorsa yapılacağını beyan ederiz.

Bu iş çok keyif verici olacak.

2 Ocak 2018
24
13
3
19
Altında hala don bağlı bu uşaklar, hiç bir zaman olamayacakları boyundan büyük işlere sadece bu şekilde şerefizce erişmeye çalışıyorlar.
Bu aşalık adiler, (dikkat edin küfretmiyorum ergenin adı "Kemal") hakkında elimden ne gelirse yapacağım şu saaten itibaren atacakları her adımda sonu ne olursa olsun suçlular. Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı'na,

Kullanılan, IP'ler
Üzerlerine kayıtlı diğer domain adresleri
Daha önce yaşanan buna benzer olaylar,
Yönetim ekiplerinde yer alan tüm nicklerin,

IP bazlı araştırılması ve GEREKLİ CEZAİ işlemin uygulanması adına başvurumuzu ilettik.

Bu konuyu eşek gibi takip edeceklerini biliyoruz bu yüzden haklarında yapılan başvuruyu, aşağıda verilen numaralardan kontrol edebilirler.

Tel : 0 312 462 55 00
0 505 318 00 98
0 505 318 00 99

Faks : 0 312 462 55 09

E-Posta : [email protected]

Kullandıkları scriptlerin tamamının null olması ve bu sisteminin kötüye kullanılmasından dolayıda Official adresler üzerinde gerekli yaptırımların eksiksiz ve ivedi şekilde alınması adına bildirimler yapılmıştır.

Son olarak barındıkları sunucu hizmeti aldıkları servis sağlayıci ile iletişime geçerek gerekli bilgilendirmeyi yapacağız.
Maddi ve manevi ne gerekiyorsa yapılacağını beyan ederiz.

Bu iş çok keyif verici olacak.

Övünç abi bu çapulcuları bitirmek için elimden gelen hertürlü şeyi yapıcam zaten bunlara suç duyurusunda bulundum. Bu karaktersizler ne hakla Türk sitelerine index atmak için çaba gösterir bunlar bir düşman bunlar hiçbir şekilde Türk olamaz bu Türk ordusuna ve Milletine ihanet eden kansızlar.

X-Man

Yönetici
Admin
2 Ocak 2017
1,064
2,175
115
Bu karaktersizler ne hakla Türk sitelerine index atmak için çaba gösterir bunlar bir düşman bunlar hiçbir şekilde Türk olamaz bu Türk ordusuna ve Milletine ihanet eden kansızlar.
Yazdım ya çoluk çocuk, hacker olmaya çalışınca böle oluyor.
Madem index atacaksın hackledim diye yayınlayacaksın adam gibi yap Türk sitelerine sarma.
Ama her türlü şerefsizlik bu ve bunun ekibinde;

Adınıza domain alıp hackleme, (Parasını verip domain uzantınızın farklısını alır sonra hackledik diye hava atarlar)
Başkası adına site basarlar kendi adlarını yazamayacak kadar sefiller.

Aşağıdaki gibi buradaki tüm üyeliklerini biliyoruz ve banlamıyoruz.
Bu kadar yazdıktan sonra belki kanlarına dokunurda gelir iki satır yazı yazarlar diye ama nerde?

1517924148099.png

Cute Swag

$ Gold $
Banned
7 Şub 2018
27
10
3
21
Öncelikle selamün aleyküm ben redcrusal site möderatöradüydüm kemal benim çok sevdiğim bi kardeşimdir siz bilemessiniz bastı basmadı o onu ilgilendirir ama bu hayatımda 3-4 türk sitesine veya fazlasına bastım ama hepsine uyarı dedim 1 tane sayfayı kirleticek index basmadım siz bizim türklüğümüzü nasıl sorgularsınız? ben kemalist bozkurtcu ve türkçü biriyim haberiniz olsun.

---- Automatically Merged Double Post ----

bu arda siteyi devlet kapattı bro

Son düzenleme:
7 Şub 2018
4
3
3
27
Sa reiz simdi benm orda uyelik vardi bi kac arkadas icin gittim uye oldum ordaki insanlarin indexlerinde bile Turkcu marslari caliyor nicklrri bile Turkcu ornek bozkurt benimde asil timim "Albayrakteam" simdi ben viceye uye oldum bendemi vatan haini olcam?

X-Man

Yönetici
Admin
2 Ocak 2017
1,064
2,175
115
Öncelikle selamün aleyküm ben redcrusal site möderatöradüydüm kemal benim çok sevdiğim bi kardeşimdir siz bilemessiniz bastı basmadı o onu ilgilendirir ama bu hayatımda 3-4 türk sitesine veya fazlasına bastım ama hepsine uyarı dedim 1 tane sayfayı kirleticek index basmadım siz bizim türklüğümüzü nasıl sorgularsınız? ben kemalist bozkurtcu ve türkçü biriyim haberiniz olsun.
Ne demek bastı basmadı onu ilgilendirir.
Hepimizi ilgilendirir adam benim adımı kullanıyor kardeşin dediğin o şeref yoksunu velete söle yapacağı işi adam gibi yapsın.
Daha fazla sinir etmeyin beni! Siteyi devlet kapatmadı biz salak değiliz,
Adam gibi yazdığımı okuyun biz burada Türklükten, hele ki, Atatürkçülük'ten bahsetmiyoruz.

Seni göndereceğine kendi gelsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...