Vicehack.org Hakkında Bilgilendirme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ocak 2, 2018
24
13
3
19
XenForo Sürümünüz
XenForo 1.x, XenForo 2.x
XenForo Uzmanlık Seviyeniz
XF1-Coder, XF2-Coder

The kabuS_

C* TR C*
Üye
Şub 7, 2018
20
4
3
17
XenForo Sürümünüz
XenForo 2.x
XF2-Kullanıcı (Site Yöneticileri)
Beni bu hiçbir zaman alakadar etmez dostum ister admin şifresini al değiştir. Bunu panele girmeyip özel mesaj olarak gönderebilirsin....
bir dakka yanlış anladın beni galiba ben sadece 2TR sitesinin npaneline girdip bir arkadaşbulucu.net diğeride kamatek.com.tr bunlardan biri senin sitenmi ?

---- Automatically Merged Double Post ----

Beni bu hiçbir zaman alakadar etmez dostum ister admin şifresini al değiştir. Bunu panele girmeyip özel mesaj olarak gönderebilirsin....
ve bu sitelern sahibinden olumlu yanıtlar aldım bilgilendireyim fotoda atabilirim

Son düzenleme:
Ocak 2, 2018
24
13
3
19
XenForo Sürümünüz
XenForo 1.x, XenForo 2.x
XF1-Coder, XF2-Coder
bir dakka yanlış anladın beni galiba ben sadece 2TR sitesinin npaneline girdip bir arkadaşbulucu.net diğeride kamatek.com.tr bunlardan biri senin sitenmi ?

ve bu sitelern sahibinden olumlu yanıtlar aldım bilgilendireyim fotoda atabilirim

Hayır.

bebekforum

Burak Taştan
Yönetici
Moderatör
Ara 6, 2017
259
275
63
41
Ankara
Siteye Git
XenForo Sürümünüz
XenForo 2.x
Ben her şeyimi kendim yapmaya çalıştım. mybb den xenforo ya geçtim. Bir sürü şey yaptım. Sadece beceremediğim mail ayarı oldu. Onu da emre sağolsun. Site şifrelerini verdim ayarladı. Şifrenizi destek siteleri adminlerine verin. Vermeden önce de mutlaka telefonla iletişime geçin.

Bu arada mail ayarının nasıl yapılacağını da öğrenmiş oldum. xenforo da daha çok fazla eksiklerim var. Arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.

XenForoTr.com un da tekrardan açılmasına inanın çok sevindim.

Son düzenleme:

Cute Swag

$ Gold $
Banned
Şub 7, 2018
16
6
3
21
XenForo Sürümünüz
XenForo 2.x
XF1-Geliştirici
Kardeşişm benim hiç bişeyden haebrim bile yok bi bakıyorum dava ediliyorum bu ne oluyor ne site hayatımda regledim hele sizin adınıza nede bişey yaptım?

The kabuS_

C* TR C*
Üye
Şub 7, 2018
20
4
3
17
XenForo Sürümünüz
XenForo 2.x
Kardeşişm benim hiç bişeyden haebrim bile yok bi bakıyorum dava ediliyorum bu ne oluyor ne site hayatımda regledim hele sizin adınıza nede bişey yaptım?
haklısın 1-2 kişi yüzünden bize yanısyor olay

Ocak 2, 2017
1,108
2,316
115
XenForo Sürümünüz
XenForo 1.x, XenForo 2.x
XF1-Coder, XF2-Kullanıcı (Site Yöneticileri)
Arkadaşlar madem bir şey yapmadığınızı savunuyor ve dile getiriyorsunuz o zaman neden sıkıntı yaşıyorsunuz sadece ifade vermek bu kadar zor mu?
Ben ne yapayım? Adıma siteler hacklendi küfürler edildi, yetmezmiş gibi bozduğu her siteyi düzelttik. Biz salak mıyız?
Şimdi bu duruma anlayış göstermeniz dışında başka seçenek yok!

Cute Swag

$ Gold $
Banned
Şub 7, 2018
16
6
3
21
XenForo Sürümünüz
XenForo 2.x
XF1-Geliştirici
Arkadaşlar madem bir şey yapmadığınızı savunuyor ve dile getiriyorsunuz o zaman neden sıkıntı yaşıyorsunuz sadece ifade vermek bu kadar zor mu?
Ben ne yapayım? Adıma siteler hacklendi küfürler edildi, yetmezmiş gibi bozduğu her siteyi düzelttik. Biz salak mıyız?
Şimdi bu duruma anlayış göstermeniz dışında başka seçenek yok!
İfade vermek kolay ama ailem telaşlanıcak bu kolaymı sence?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt