Vicehack.org Hakkında Bilgilendirme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

XDinc

Üye
Katılım
Ocak 2, 2017
Mesajlar
1,231
Tepki puanı
2,893
Puanları
115
Bu konu başlığı altında olayın başından buyana suçsuz olduklarını yazan iki genç arkadaşımız var, ve onlar bu durumdan ne kadar üzgün olduklarını dile getiriyorlar,

@The kabuS_ ve @Cute Swag

Bende onların ifadelerine başvurulması sırasında elimden gelen her türlü yardımı göstereceğime söz veriyorum ama gerçek olan şu ki şikayetimizi yaptık şuan geri çekme gibi bir konu için başvuru yapılıp yapılamadığını bilmiyorum yarın yine dilekçe ile başvurarak talebimi yazacağım.

Biz kimsenin düzenini bozma taraftarı değiliz ama bize yapılan ahlaksızca bu yüzden sizde anlayış gösterin.
Sizlerin üye olduğu çoğu yerde yüzlerce arkadaşım var, fakat hepsinin ortak kararı şu bu şeref yoksunu kişinin bu alemde hiç bir yerde yeri yok.
 

XDinc

Üye
Katılım
Ocak 2, 2017
Mesajlar
1,231
Tepki puanı
2,893
Puanları
115
Sanalı bıraktı mutlumusunuz?
Henüz değil, derdimiz bir lamerin sanalı bırakması değildi bunu seninle konuştuk.
Ben diyorum ki, adam olan herkesi kapımız açık.
Ama adam olabilmek için bazı gereklilikler vardır. Adamlık öyle büyük bir meziyettir ki öyle herkese nasip olmaz.

Öyle, her delikanlı olamayacağı gibi her bıyıklıdan da ‘ADAM’ olmaz……

Adam olmak onurlu olmaktır….
Adam olmak ucuz hesapların adamı olmamaktır…
Adam olmak, kıçı başı ayrı oynamamaktır….
Adam olmak şerefli olmaktır…


Şimdi bir bak yukarıdakilere ve kararı sen ver?
 
Katılım
Şub 4, 2017
Mesajlar
131
Tepki puanı
115
Puanları
43
Yaş
21
Konum
Adana
Web Sitesi
forum.craftmc.org
Uğraştığımız şeylere bak ufak bir veledin yaptıkları şeylerin yüzünden günlerimizi verdiğimiz sitemizi 1 sn de gelip index atıyor bunu yapan şeref yoksunu ki yapiyor Ki btk bir örnek

Sistemi Engelleme, Bozma Verileri Yok Etme Veya Değiştirme
Türk Ceza Kanununun 244. maddesi,

Bilişim sistemine girme, sistemi engelleme,bozma, verileri yok etme veya değiştirme, tüzel kişiler hakkında güvenlik tedbiri uygulanması, banka ve kredi kartlarının kötüye kullanılması kapsamındaki suçları tanımlayan kanun maddeleri TCK'nın 243 -246.maddelerinde yer alıyor.

Bilişim sistemine girme

MADDE 243. - (1) Bir bilişim sisteminin bütününe veya bir kısmına, hukuka aykırı olarak giren veya orada kalmaya devam eden kimseye iki yıla kadar hapis veya adli para cezası verilir.

(2) Yukarıdaki fıkrada tanımlanan fiillerin bedeli karşılığı yararlanılabilen sistemler hakkında işlenmesi hâlinde, verilecek ceza yarı oranına kadar indirilir.

(3) Bu fiil nedeniyle sistemin içerdiği veriler yok olur veya değişirse, iki yıldan dört yıla kadar hapis cezasına hükmolunur.

Sistemi engelleme, bozma, verileri yok etme veya değiştirme

MADDE 244. - (1) Bir bilişim sisteminin işleyişini engelleyen, bozan, sisteme hukuka aykırı olarak veri yerleştiren, var olan verileri başka bir yere gönderen, erişilmez kılan, değiştiren, yok eden kimseye bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası verilir.

(2) Bu fiillerin bir banka veya kredi kurumuna ya da bir kamu kurum veya kuruluşuna ait bilişim sistemi üzerinde işlenmesi hâlinde, verilecek ceza yarı oranında artırılır.

(3) Yukarıdaki fıkralarda tanımlanan fiillerin işlenmesi suretiyle kişinin kendisinin veya başkasının yararına haksız bir çıkar sağlamasının başka bir suç oluşturmaması hâlinde, iki yıldan altı yıla kadar hapis ve beşbin güne kadar adli para cezasına hükmolunur.


Herkes hacker olmaz hukuk var buyurun şimdiden geçmiş olsun küçük arkadaşımıza kırmızı ile çizdiğim yere ona yeterince ders olmuştur sanalda öyle klavye delikanlılığı olunmuyor hukuklar var isterse roman yada otursun bu nitelikli dolandırma nitelikli örgütlenme vb işleri barındırıyor ki @X-Man da dedi gibi Artık üstünden bi soğuk su içer ve çocuk polisi kapısına dayanır :).
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bizi sosyal sitelerde takip edin


Üst Alt