Hello Ziyaretçi

By registering with us, you can discuss, share and private messaging with other members of our community..

Vicehack.org Hakkında Bilgilendirme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
H

Hesabi Silinen Uye-481

Bir sürü var bunlardan RedCrusel ya da Joggar nikli arkadaş da benim siteme saldırmaya çalıştı.)

The kabuS_

The kabuS_

C* TR C*
Üye
Reaction score
5
Online Süre
2Dak.
Uğraştığımız şeylere bak ufak bir veledin yaptıkları şeylerin yüzünden günlerimizi verdiğimiz sitemizi 1 sn de gelip index atıyor bunu yapan şeref yoksunu ki yapiyor Ki btk bir örnek

Sistemi Engelleme, Bozma Verileri Yok Etme Veya Değiştirme
Türk Ceza Kanununun 244. maddesi,

Bilişim sistemine girme, sistemi engelleme,bozma, verileri yok etme veya değiştirme, tüzel kişiler hakkında güvenlik tedbiri uygulanması, banka ve kredi kartlarının kötüye kullanılması kapsamındaki suçları tanımlayan kanun maddeleri TCK'nın 243 -246.maddelerinde yer alıyor.

Bilişim sistemine girme

MADDE 243. - (1) Bir bilişim sisteminin bütününe veya bir kısmına, hukuka aykırı olarak giren veya orada kalmaya devam eden kimseye iki yıla kadar hapis veya adli para cezası verilir.

(2) Yukarıdaki fıkrada tanımlanan fiillerin bedeli karşılığı yararlanılabilen sistemler hakkında işlenmesi hâlinde, verilecek ceza yarı oranına kadar indirilir.

(3) Bu fiil nedeniyle sistemin içerdiği veriler yok olur veya değişirse, iki yıldan dört yıla kadar hapis cezasına hükmolunur.

Sistemi engelleme, bozma, verileri yok etme veya değiştirme

MADDE 244. - (1) Bir bilişim sisteminin işleyişini engelleyen, bozan, sisteme hukuka aykırı olarak veri yerleştiren, var olan verileri başka bir yere gönderen, erişilmez kılan, değiştiren, yok eden kimseye bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası verilir.

(2) Bu fiillerin bir banka veya kredi kurumuna ya da bir kamu kurum veya kuruluşuna ait bilişim sistemi üzerinde işlenmesi hâlinde, verilecek ceza yarı oranında artırılır.

(3) Yukarıdaki fıkralarda tanımlanan fiillerin işlenmesi suretiyle kişinin kendisinin veya başkasının yararına haksız bir çıkar sağlamasının başka bir suç oluşturmaması hâlinde, iki yıldan altı yıla kadar hapis ve beşbin güne kadar adli para cezasına hükmolunur.

Herkes hacker olmaz hukuk var buyurun şimdiden geçmiş olsun küçük arkadaşımıza kırmızı ile çizdiğim yere ona yeterince ders olmuştur sanalda öyle klavye delikanlılığı olunmuyor hukuklar var isterse roman yada otursun bu nitelikli dolandırma nitelikli örgütlenme vb işleri barındırıyor ki @X-Man da dedi gibi Artık üstünden bi soğuk su içer ve çocuk polisi kapısına dayanır :).
kusura bakmada sende ufak bi veletden sosyal mühendislik yemişsin :) veya çok basit şifre koymuşsundur :)

TheGaMeLiFe_HD

TheGaMeLiFe_HD

Üye
Reaction score
115
Online Süre
41Dak.
Web Sitesi
forum.craftmc.org
kusura bakmada sende ufak bi veletden sosyal mühendislik yemişsin :) veya çok basit şifre koymuşsundur :)
Hayir her han gibi bir saldırı vs yemedim çünkü bana bulaşmadılar işin garip tarifi güclü şifreler kullanırım basit ama güclü olanlar kazanır :).

XDinc

XDinc

Emektar Üye
Reaction score
2,742
Online Süre
10Saat 20Dak.
Bu kanı bozuklar yeni site açmışlar,
Aynı şerefsizliklerine devam ediyorlar...

1518876595035.png

Ama böle devam etsinler, hiçbirinden bir bok olmaz adam değiller.
Yüzüne tükürülmez bu lamerlerin...

Daha önce yazdım yine tekrar ediyorum hepsinin bu alemde ne mal olduğunu herkes biliyor.
Siz sanmayın ki ben sizi takip etmiyorum yada açılan sitenize üye değilim!!!!

SİZDEN BİR BOK OLMAZ...

M

MusaPekel

Üye
Reaction score
13
Online Süre
4Saat 31Dak.
Bu kanı bozuklar yeni site açmışlar,
Aynı şerefsizliklerine devam ediyorlar...

Ekli dosyayı görüntüle 2562

Ama böle devam etsinler, hiçbirinden bir bok olmaz adam değiller.
Yüzüne tükürülmez bu lamerlerin...

Daha önce yazdım yine tekrar ediyorum hepsinin bu alemde ne mal olduğunu herkes biliyor.

SİZDEN BİR BOK OLMAZ...

Abi kendilerini birşey sanıyorlar :)

XDinc

XDinc

Emektar Üye
Reaction score
2,742
Online Süre
10Saat 20Dak.
Yeni domain r10, xenforo official, Türkiye xenforo destek siteleri, Space üzerinde ve diğer index alabilecek tüm adreslerde bugün duyuru olarak yayınlanacak.

mkucuksari

mkucuksari

Üye
Reaction score
91
Online Süre
3Saat 16Dak.
Allah bunlara akıl fikir versin diyeceğim ama hiç ümidim yok ne yazık kı :(

The kabuS_

The kabuS_

C* TR C*
Üye
Reaction score
5
Online Süre
2Dak.
yazıklar olsun black starada redcrusalada

H

Hesabi Silinen Uye-481

Bu kaç oldu sayamadık .Neyse bunlar ağlamaya devam etsinler ben Rambo gibi içeri daldım etrafı bertaraf ettim ve kapıdan çıkarken sigaramı yakıp yoluma bakıyorum
Bir de kardeşlikten bahsediyorlar eline ne geçti felan diye ağlıyorlar girdikten sonra özel mesajda it diyen daha sonra skypede kardeşim felan filan diye yanıma geliyorlar sonra kardeşlikten bahsediyorlar,sadece şu specterse sm atma hayalleri için bile bunu yapardım,önceki forumlarını hacklemişti onun kuyruk acısı bu herhalde,

Üstelik xenforotr'de övünç bunlara dava açınca yalvarmasını biliyorlardı özel mesajlara baktım ki hala devam ediyorlar umarım övünç bey bu konuyu görür de davadan vazgeçmez vazgeçtimi bilmem ama bunlar daha dün ki mesajlar yeni yani.

DarkHack - Hacking Tools, Hacker News & Cyber Security
http://1nj3ctor.org/mirror/7851/
HACKED BY POWERHACK.NET
HACKED BY POWERHACK.NET

1518903606746.png

neden mi mucked?
Xenforotr:

1518903323455.png

1518903296355.png

https://i.hizliresim.com/kOXVMy.png
https://i.hizliresim.com/BLylOV.png

Diğerleri:
https://i.hizliresim.com/nOJ1yR.png
https://i.hizliresim.com/6Jy3bk.png
1518903255062.png

1518903215844.png

1518903167733.png

bebeler specters.org'u hackleyecem diye hayal kurup says bile yazmışlar:

1518903116059.png

Powerhack.net Unlovable

@The kabuS_ seni orda gördüm :))))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bizi sosyal sitelerde takip edin

Bize Ulaşın
Üst Alt