XenForo Destek, Eklenti ve Tema Geliştirme ve Paylaşım Platformu

Çalışmalarınıza, sorunlarınıza destek ve çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz! XenForo konusunda uzman ekibimiz ile 7/24 yanınızdayız. Sizde bu ailenin bir üyesi olmak için kayıt olmanız yeterli.

Duyuru XDinc Ayrıldı - XenForotr Yönetimine Başarılar.

• Konuyu başlatan XDinc
  • Başlangıç tarihi
XDinc

XDinc

Emektar Üye
Online Süre
10Saat 19Dak.
Tüm arkadaşlara selamlar,
Bugün her şeyin yeniden başlayacağı bir gün olacak bu yüzden kimseden saklamadan birinci ağızdan öğrenmeniz gerektiğini düşündüm.
Bazen büyük bir hevesle başlanan yolculuğun bir hata olduğunu geçte olsa görmek insanı farklı noktalara sevk ediyor.
Bende bu topluluk üzerinde yer alan hesabımın hata olduğunu düşünmeye başladım.

Hesabımı silecek değerli bir arkadaş varsa yapsın, hesabıma ait yayınlanan içeriklerin tamamı XenForotr Yönetiminde görevli arkadaşlar tarafından kullanıcılar için cevaplanır.
Bu konuda her zaman şunu söylerim üye içeriği zaten kendi isteğinle paylaşılmış içeriktir kaldırılmaz.

Hiç bir konuda destek veya soru amaçlı bu site üzerinden gelen mesajlara yanıt vermeyeceğimi buradan açıklıyorum.
Geçmiş dönem içerisinde Yönetim Ekibine katılan tanıştığım tüm arkadaşlara başarılar diliyorum. Umarım ümit edilen noktaya bu siteyi taşırlar.

Hepsine ufakta olsa bir faydam dokunduysa ne mutlu bana. Benim tarafımdan her şey helal hoş olsun.
Mesajımı silmeyi düşünen arkadaşlarım olursa, önce hesabımı silsinler...

Saygılar.

ZenX

ZenX

Üye
Online Süre
20Saat 10Dak.
Allaha emanet ol abi

emirrasit

emirrasit

Üye
Online Süre
42Dak.
yolun açık olsunda neden buşekilde bir karar aldın anlamış değilim en azından uzak kalabilirdin örnek ara ara gelip soruları yanıtlardın yada bir kaç problemi çözerdin tabi kararına saygı duymak gerek

Renksizgazete

Renksizgazete

Yönetici
Admin
Online Süre
4Saat 2Dak.
Senı bırakmam ben kafan dagılsın konusuruz Reis

Hasip

Hasip

Üye
Online Süre
45Dak.
Sayende eklenti işine merak sarıp kendimi kurtaracak kadar birşeyler öğrenmiştim. Kararına saygı duyuyorum ustat. Herşeyin hayırlısı olsun inş.

1

17mart

Üye
Online Süre
9Saat 32Dak.
Yapabilecek ibr konu varsa buradayım hertürlü konuda elimden ne geliyor ise kuru gürültü klavye değil samimi olarak yazıyorum iyi insan
buradan sunu da yazayım bazı kişiler site ile tehdit eder gibi konusuyor kod yazarak zahmete gerek yok şifremi isteyin vereyim siteden korkmam buradan o kişiye duyurulur

emirrasit

emirrasit

Üye
Online Süre
42Dak.
Yapabilecek ibr konu varsa buradayım hertürlü konuda elimden ne geliyor ise kuru gürültü klavye değil samimi olarak yazıyorum iyi insan
buradan sunu da yazayım bazı kişiler site ile tehdit eder gibi konusuyor kod yazarak zahmete gerek yok şifremi isteyin vereyim siteden korkmam buradan o kişiye duyurulur
biliyoruz babacan senın nekadar dürüst olduğu dincere bir sormak lazım aldığı karar neyden kaynaklı

1

17mart

Üye
Online Süre
9Saat 32Dak.
söyle biliyorsan gizli ise özelden farketmez

vurucu

vurucu

Üye
Online Süre
42Dak.
övünç abi çok faydanı görmüştüm allah yolunu açık etsin... allaha emanet ol

ADANALI

ADANALI

Flatkolik.Net
Moderatör
Online Süre
3Saat 2Dak.
Herşeyin hayırlısı olsun abim. Umarım herşey gönlünce olur.