XenForo Destek, Eklenti ve Tema Geliştirme ve Paylaşım Platformu

Çalışmalarınıza, sorunlarınıza destek ve çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz! XenForo konusunda uzman ekibimiz ile 7/24 yanınızdayız. Sizde bu ailenin bir üyesi olmak için kayıt olmanız yeterli.

Xenforo OneSignal ile Bildirimler - Kolay Kurulum

Yasin

Yasin

Üye
Kaynaklar
0
belirtilen bütün ayarları yaptım ama bildirim ikonu çıkmıyor. birde Safari Web Key i bulmadım:)

ayarları yaptım ama bu sitedeki gibi küçük bir pencere açılmasını nasıl sağlarım?

@Ovunc yardımcı olabilir misin? bu forumdaki gibi bildirim çanına tıklayınca küçük pencere çıkmasını nasıl sağlayabilirim. birde siteye girince yukarıda bildirim almak istiyor musunuz uyarısını nasıl yapabilirim...

XDinc

XDinc

Yönetici
Admin
Kaynaklar
123
belirtilen bütün ayarları yaptım ama bildirim ikonu çıkmıyor. birde Safari Web Key i bulmadım:)

ayarları yaptım ama bu sitedeki gibi küçük bir pencere açılmasını nasıl sağlarım?

@Ovunc yardımcı olabilir misin? bu forumdaki gibi bildirim çanına tıklayınca küçük pencere çıkmasını nasıl sağlayabilirim. birde siteye girince yukarıda bildirim almak istiyor musunuz uyarısını nasıl yapabilirim...
Yasin merhaba,
Yarın gündüz müsait olacağım bilgilerini ilet gerekli desteği sağlayacağım.

XDinc

XDinc

Yönetici
Admin
Kaynaklar
123
Allow ile izin ver ve tarayıcını temizle.
Zaten o ayarları yaptım.

upload_2017-9-9_14-11-50-png.1881

Yasin

Yasin

Üye
Kaynaklar
0
@Ovunc gelen bildirimlerde ingilizce yazılı olan yerleri Türkçe yapabilir miyiz...

Birde senin sitnde olduğu Kırmızı Çana tıklayınca adres satırının orada bildirimlere izin vermemizi soran kutucuğu ayarlayabilir miyiz...