Merhaba Ziyaretçi

Forumumuza kayıt olarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesajlaşabilirsiniz...

Duyuru xenforo resmi sitesi 2.1 sürümüne geçmiş

İLK MESAJ

ADANALI

Flatkolik.Net
Moderatör
Reaction score
341
Web Sitesi
www.flatkolik.net
Merhaba arkadaşlar xenforo resmi sitesi 2.1 sürümüne geçiş yapmış durumda. Güncelleme sizce ne zaman gelir? :)

ZenX

Üye
Reaction score
240
En geç 2 güne gelir bence

elgado

Üye
Reaction score
13
Xenforo 2.0.7 kullanıyorum eğer 2.1 sürümüne güncellersem eklentilerim ve şablonlarım sorun çıkartırmı yoksa onlarıda güncellemem gerekirmi ?

bebekforum

XeNFoRoTR Ekibi
Yönetici
Admin
Reaction score
789
Web Sitesi
www.bebekforum.net.tr
@elgado tabii ki her versiyonda şablonlarda problem çıkar. Xenforo2.0.9 versiyondan 2.0.10 versiyona geçerken bile aklımda kalmış temada page_container şablon hatası almıştım. Eklentilerin ve kullandığınız temaların ya da temanın da güncel versiyonunu kullanmanız gerekecektir.

elgado

Üye
Reaction score
13
@elgado tabii ki her versiyonda şablonlarda problem çıkar. Xenforo2.0.9 versiyondan 2.0.10 versiyona geçerken bile aklımda kalmış temada page_container şablon hatası almıştım. Eklentilerin ve kullandığınız temaların ya da temanın da güncel versiyonunu kullanmanız gerekecektir.
Kullandığım tema Defaul tema sanırım onda problem olmaz tek korktuğum eklenti ve şablonlar :)

BigStar

Web Design Expert
Yönetici
Admin
Reaction score
709
Web Sitesi
exelance.org
Şablonlarda aşırı bi değişiklik yok. GÜncellemede dikkat çeken en büyük özellikler yuvarlak avatarların artık dahil edilmesi. Daha gerçekçi gülücük ifadeleri ve null kullananlar için api doğrulamalı güncelleme ve kurulum. Tuhaf ama çok muhteşem beklentileri olan insanlar görüyorum. Bu kadar abartmayın bence. Daha olması gereken asıl güncelleme detaylarını göremedim. 2.3 mü deseme 3.0 mı bilemiyorum artık....

Bizi sosyal sitelerde takip edin

Bize Ulaşın
Üst Alt