Hello Ziyaretçi

By registering with us, you can discuss, share and private messaging with other members of our community..

Yanıtlandı Xenforo tema düzenleme

Ritsa

Ritsa

Üye
Reaction score
80
Online Süre
0
Web Sitesi
duyguadasi.com
Site Adresiniz?
http://mutlulukkenti.com
Merhaba yeni bir forum sitesi kuruyoruz fakat şuan için bir süre lisans almam mümkün değil ama daha sonra almak istiyorum tema düzenleme ve sadece bir ücretli eklentide sorularım olucak yardımcı olursanız sevinirim

Site adı: Mutluluklenti.com Argon temasını yükledim elinden geldiğince düzenledim şuan sadece bir eklenti kurdum

A689235D-DB4F-43D8-8593-5B7FAED363BE.png

Mesaj ve konu açma bölümünde butonlar görünmüyor bunu nasıl düzenlerim bilmiyorum

Alt kısımda ise sosyal ağ iconları ve folder kısmında bir resim vardı o görünmüyor

7A769B54-E7B7-4173-9700-03DDDE0585F8.png

Daha önce duyguadasi.com için postbitte bana yardımcı olmuştunuz ve o postbitti gerçekten beğenerek kullandım şimdi aynı postbiti bu siteyede eklemek istiyorum

Son olarak XenForo Resource Manager bu eklenti ücretli bunu kurmasam sorun olurmu yada bunun gibi ücretsiz başka eklenti varmı?

Teşekkür ederim

---- Automatically Merged Double Post ----

Birde alt katagorileri duyguadasi.com daki gibi ayarlamak istiyorum :)

Son düzenleme:
Ritsa

Ritsa

Üye
Reaction score
80
Online Süre
0
Web Sitesi
duyguadasi.com
aslında çözemedim duyguadasindaki temanın xml dosyasını yükledim ama bazı yerlerde hala hata var ve bulamadığım eklentiler var

MySimS3k®

MySimS3k®

Emektar Üye
Reaction score
3,460
Online Süre
1Gün 18Saat 23Dak.
Web Sitesi
xenforotr.com
ne tür hatalar alıyorsunuz biraz bahsederseniz yardımcı olmaya çalışırız. Eklenti konusunda ücretsiz eklenti ise yardımcı olabilirim ismini belirtmeniz gerekir

Ritsa

Ritsa

Üye
Reaction score
80
Online Süre
0
Web Sitesi
duyguadasi.com
yeni üye kayıt olduğunda sanırım mail gitmiyor buda panelde hatalar oluşturuyor forum sayfasında da

MySimS3k®

MySimS3k®

Emektar Üye
Reaction score
3,460
Online Süre
1Gün 18Saat 23Dak.
Web Sitesi
xenforotr.com
yeni üye kayıt olduğunda sanırım mail gitmiyor buda panelde hatalar oluşturuyor forum sayfasında da
Ayarlarınızı kontrol ettim bir yanlışlık yok gibi bunun haricinde mail sorunları genelde hosting kaynaklı olabilir dilerseniz öncelikle host sağlayıcınıza durumu iletin oradan gelecek yanıta göre bir çözüm bulalım

Bizi sosyal sitelerde takip edin

Bize Ulaşın
Üst Alt