Hoş Geldiniz...

XenForoTR.CoM üzerinde yer alan içeriklere erişim sağlayabilmek, projelerinizde karşılaştığınız sorunlara birlikte çözüm üretebilmek adına üye olunuz. Unutmayalım ki, bilgi paylaşıldıkça değer kazanır.

Bilgilendirme Xenforo ve vBulletin Karşılaştırma Tablosu

HePBiZ

Yönetici
Moderatör
17 Haz 2017
144
258
63
Ankara
iyikus.com
Xenforo ve vBulletin Karşılaştırma Tablosu
İki yazılımda dört dörtlük değil. Yazılımı seçme sebebi kulaktan dolma bilgilerle değil, ihtiyacınız doğrultusunda olmalıdır. Eklenti, tema, kullanabilirlik, güvenliği, cartı curtu iyi araştırıp başlamak gerekir. Altta vereceğim tablo neden seçmeliyim xen'i ya da vB'yi anlamanıza yardımcı olacaktır.

tablo.png

MySimS3k®

Yönetici
Admin
31 Ara 2016
1,467
2,192
115
38
Adana
xenforotr.com
Xenforo ve vBulletin Karşılaştırma Tablosu
İki yazılımda dört dörtlük değil. Yazılımı seçme sebebi kulaktan dolma bilgilerle değil, ihtiyacınız doğrultusunda olmalıdır. Eklenti, tema, kullanabilirlik, güvenliği, cartı curtu iyi araştırıp başlamak gerekir. Altta vereceğim tablo neden seçmeliyim xen'i ya da vB'yi anlamanıza yardımcı olacaktır.

Ekli dosyayı görüntüle 2098
Vbulletin kullanan kaldı mı yaa? Şaka bir yana gerekli bir konuydu paylaşımın için çok teşekkürler kardeşim. Eklenti desteği konusunda şuan için vbulletin için eklenti geliştirici sayısının günden güne azaldığını görüyoruz xenforo geliştiricileri ise buna oranla büyük bir hızla artıyor kaldı ki vbulletini vebulletin yapan yöneticil kadrosunun tasfiye edilmesi bence vbulletinin bittiğinin resmen ilanı niteliğinde

12 Kas 2017
14
4
3
30
ben şahsen vbulletin 5 kullanıyordum gerek seo yapısı kendisine ait temaların olması ve hızlı olması açısından 4 4 lüktü ancak eklentilerinin , temalarının ve desteğinin zayıf olması developerların vbulletin 5 te eklendi geliştirip yazmak istememeleri beni xenforo ya yöneltti iyi olacağına inanıyorum