XenForo Destek, Eklenti ve Tema Geliştirme ve Paylaşım Platformu

Çalışmalarınıza, sorunlarınıza destek ve çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz! XenForo konusunda uzman ekibimiz ile 7/24 yanınızdayız. Sizde bu ailenin bir üyesi olmak için kayıt olmanız yeterli.

Duyuru Xenforotr nin Bütün Sakinlerine Bu Nimetin Kıymetini Bilin

Kullanıcı Değerlendirmesi
5.00 Oylama
bebekforum

bebekforum

XeNFoRoTR Ekibi
Yönetici
Admin
Online Süre
54Dak.
xenforotr: xenforo konusunda destek sitesi olarak kadromuzu gün geçtikçe daha da büyütüyoruz. Herkese tavsiyem bu dev yönetim kadrosundan bilgi alabilmek için azami gayret gösterin. @Ovunc Dinc xenforo ve kodlar konusunda deha, @BigStar @MySimS3k® @Renksizgazete her biri kendi alanında deha insanlar ben dahil onlardan ne öğrenirsem kardır.

@UzmanTr xenforotr nin hosting uzmanı

@XFSkins Osman abi Tema konusunda deha... XenMake / Premium XenForo Styles dan anlarsınız. Bu arada hoş geldin Osman abi...

Allah nazarlardan saklasın. İnanın gözlerim yaşarıyor. Böyle bir kadromuz olduğu için gerçekten de çok mutluyum.

@bebekforum ben de çıraklarıyım. Onlardan bir kod bir işlem bile öğrensem gerçekten çok mutlu olurum.

Bu fırsatı kaçırmayın....

Allah Nazarlardan Saklasın. Birliğimiz kardeşliğimiz, bu güzel ortam bozulmasın...

P

premiumturkey

Üye
Online Süre
51Dak.
forum hakikaten çok iyi ve yardımlarını ellerinden gelinceye kadar yapıyorlar haklarını yemeyelim bu emektar arkadaşlara gönülden teşekkürler. Bu arada @MySimS3k® bizim eklenti noldu hocam ses çıkmadı senden :(

MySimS3k®

MySimS3k®

Yönetici
Admin
Online Süre
1Saat 44Dak.
forum hakikaten çok iyi ve yardımlarını ellerinden gelinceye kadar yapıyorlar haklarını yemeyelim bu emektar arkadaşlara gönülden teşekkürler. Bu arada @MySimS3k® bizim eklenti noldu hocam ses çıkmadı senden :(
Hangi eklentiyi üzgünüm hatırlayamadım

MySimS3k®

MySimS3k®

Yönetici
Admin
Online Süre
1Saat 44Dak.
Tamamdır hocam özelden yazdım