Foruma Hoş Geldiniz

Yeni Profil Mesajları

Sana olan sevgim,Doların yükseldiği gibi yükseldi,açıklayınca TL gibi azar azar düştü ne heves kaldı nede dolar sonuçta ayrıldık artık bir ülkenin ekonomik iflası gibi beyinim ve kalbim ise dolara karşı bir dumanla kendini heveslendiriyor sanki doların yeniden yükseleceğini bilmiyormuş gibi.

-Yazar "Devrim2"
Destekleriniz için size teşekkür ediyorum.
U
UzmanTr
Her zaman kardeşim musait olduğum zaman hallederim ne varsa
Beğeniler: Aydar
Aydar
Aydar
Allah sizden razı olsun siz bu site çok emek veriyorsonuz sevgili yönetmen kadrusu..
Beğeniler: UzmanTr
İstemsizliğin istediğini soruyorum'da istemsizliğin istediğine göre cevap verememesi biraz İroni Bir Durum Olduğunun galiba farkında değil ?
XenforoTr de Bilgi Ve Emek Var Bir Teşekkürü Emek Verenlere Çok Görmeyin. Hayatta Emek Verip Sizlere Zamanı Nİ ayıran Arkadaşlar Kimi Zaman Eşinin zamanında Veya Çocuklarının Zamanında Ayırıp Bizlere Destek Sağlıyorlar. XenforoTr
@bebekforum çok güzel ve cana yakınsınız çok sevdim burayı :) darısı bize inşallah böyle güzel bir forum sitesi kurmayı planlıyorumda.
bebekforum
bebekforum
@Devrim2 kardeşim xenforotr de dostluk ve kardeşlik hakim. En önemlisi diğer xenforo destek siteleri gibi para karşılığı iş yapılmıyor burada... Umarım Forum projen de çok başarılı olursun. Bu iş sabır isteyen bir iştir. Şimdiden başarılar dilerim kardeşim..
Beğeniler: Devrim2
Devrim2
Devrim2
usta valla kral adamsınız kısa ve özdür.Ben çok teşekkür ederim inşallah ben sizinle gelişiceğim.
Selamlar,"Güncel Profil Mesajlar" eklentisi var mıdır ?
yada nasıl yapılıyor ?
xenforo %100 lisanslıdır. versiyonu 2.0.4'tür
Üst